biuro@opakowania-buczkowski.pl
+48 62 742 25 60

Profesjonalny dostawca opakowań

Jesteśmy solidnym producentem opakowań z tradycjami. Zakład Produkcji Opakowań Andrzej Buczkowski funkcjonuje na rynku od niemal 30 lat i od tej pory pozostaje niekwestionowanym liderem. Od 1992 roku nasze produkty pojawiają się w Waszych domach i ułatwiają życie!

W naszej firmie opakowania kartonowe wykonujemy z własnego, jak i powierzonego materiału. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty były trwałe, estetyczne i wyróżniały się długą żywotnością. Dbając o każdy szczegół, gwarantujemy solidność wyrobów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego klienta – umożliwiliśmy wykonywanie na naszych produktach nadruków. Projekty graficzne tworzymy samodzielnie, przez co możemy zapewnić o ich rzetelnym i profesjonalnym wykonaniu. Efekt końcowy każdego zlecenia przechodzi najśmielsze oczekiwania wymagających klientów – przekonaj się!

Wartości naszej firmy

Zakupy w firmie to gwarancja profesjonalnego i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Wykorzystując całe nasze doświadczenie, a także współczesne trendy, staramy się tworzyć produkty na miarę dzisiejszych czasów – estetyczne, solidne, ale co najważniejsze – jak najlepiej spełniające swoją funkcję. W naszej pracy jesteśmy rzetelni i skupieni, aby wyroby z kartonów sprostały Waszym oczekiwaniom! Warto zaznaczyć, że do produkcji opakowań kartonowych wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania i nieszablonowe podejście. Pozwala to na stworzenie produktów wyróżniających się na tle konkurencji.

Zależy nam na owocnej współpracy z klientami, która przerodzi się w długoletnią więź. Wszystko to możemy osiągnąć dzięki niesamowitemu zaangażowaniu naszych pracowników w powierzone zadania. Wspólnie tworzymy ogromnie silną społeczność, dzięki czemu praca jest dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i pasją.

Skorzystanie z usług Zakładu Produkcji Opakowań Andrzej Buczkowski to gwarancja:

Zaufania

nasi klienci to największa wartość naszej pracy – traktujemy  ich tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani

Uczciwości

wywiązanie się z obietnic jest dla nas priorytetem

Niezawodność

mamy w ofercie wyłącznie produkty, które sami chcielibyśmy otrzymać – wysokiej jakości

Terminowość

dotrzymujemy wyznaczonych terminów

Poczucia wyjątkowości

zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta